K-Array Pinnacle-KR202 Ben
K-Array Pinnacle-KR202 Ben

K-Array Pinnacle-KR202 Ben

0,00
Marka : K-Array
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

  • Proje ürünüdür, fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

:

K-Array Pinnacle-KR202 Ben

Pinnacle-KR202 I, stereo konfigürasyonda ultra hafif bir sistemdir. Her bir tarafta 1 x Thunder-KMT18 I subwoofer ve her biri 16 x 2 "neodim manyetik dönüştürücüye sahip 2 x Kobra-KK102 I orta-yüksek hat dizisi elemanlarıyla eşleşen 1000 W 2 kanallı 1 x Thunder-KMT18 I subwoofer bulunur . Dahil edilen donanım, ultra hızlı kurulum ve optimum mekanik kararlılık.

Pinnacle-KR202, düğünler, defileler ve kurumsal etkinlikler gibi fitness ve sağlıklı yaşam ve etkinlik prodüksiyonları gibi uygulamalar için idealdir.

Dört Köşeli Bağlantı Noktası Yapılandırması

Benzersiz dört köşeli bağlantı noktası yapılandırması, çok düşük distorsiyonla genişletilmiş bas yanıtı için hoparlörlere simetrik arka yükleme sağlar.

Görsel Olarak Sağduyulu

Mimari nedenlerle, ses kalitesinden ödün vermeden düzene sorunsuz bir şekilde entegre olmak için görsel olarak gizli bir ses sistemi gerekli olabilir.

Kolayca Ölçeklenebilir

Tüm Pinnacle sistemleri, her bir etkinliğiniz için ihtiyaç duyulan kitlenizin farklı ölçeklerine uyum sağlayabilir. Canlı müzik etkinlikleri için büyük ses sistemleri oluşturmak için modülerlikten yararlanın veya daha küçük, samimi uygulamalar için daha az bileşene ölçeklendirin.

Premium Yüzeyler

Üst düzey moda aksesuarlarına ve takılarına benzer şekilde, ürünlerimiz daha güzel ve parlak bir görünüm için en gelişmiş kaplama işleminden geçer.

Renk Özelleştirilebilir

Hoparlörleri çok çeşitli mekanlara daha iyi entegre etmenize yardımcı olmak için sisteminizi herhangi bir RAL koduyla renk eşleştirerek projenizi özelleştirme yeteneğine sahibiz.

Hafif

Lojistik, alan, işçilik maliyetleri ve zamanı optimize eden, taşıması kolay ve kurulumu hızlı olan hafif ürünlerden oluşan eksiksiz bir portföy oluşturduk.

Hava koşullarına dayanıklı

Ürünlerimizi, unsurlardan bağımsız olarak sistemi korumak ve muhafaza etmek için geliştirirken en dayanıklı ve dirençli malzemeleri kullanıyoruz, bu da K-dizisi kurulumunu güvenilir ve uzun ömürlü hale getiriyor.

Teknoloji

Ayarlanabilir Kolon Açıları

Bu taşınabilir sistem, standart bir sabit sütunlar ve altlar kombinasyonu değildir; uzun kolonların ek yerleri -15 ° ile + 15 ° arasında açılar oluşturacak şekilde ayarlanabilir, bu da ses enerjisinin istenen alana yoğunlaşmasına izin vererek gereksiz yansıma ve gürültü kirliliğini önler.

Modüler Kurulum Yetenekleri

Pinnacle Serisi, taşınabilir yeteneklerini genişleten çok yönlü hoparlör sistemleridir. Sistemler, asılı bir konfigürasyona izin veren ve daha uzun diziler oluşturmak için diğer PAT sütunlarına katılma olasılığını teşvik eden özel aksesuarlara sahiptir.

Entegre DSP

Dahili DSP, hoparlörün her bir sonik parametresinin ince ayarına izin vererek, ses mühendisine genel performans üzerinde en yüksek kontrolü ve sistem konfigürasyonunda ince ayrıntıyı sağlar.

Pure Array Teknolojisi

Yakın aralıklı, tam aralıklı ses kaynaklarından oluşan hat dizisi öğelerimiz, saf hat dizisi özelliklerini gösterir.

Dante Uyumlu

Özel K-dante aksesuarı ile bu çözüm bir Dante ağına entegre edilerek diğer cihazlarla birlikte çalışabilir hale getirilebilir.

Kendinden Güç Alan Yetenekler

Kendi kendine güç sağlayan çözümlerimiz, hantal ve kırılgan pasif geçitlerdeki bozulmayı ve uzun çalışan kablolar nedeniyle güç kaybını önler ve çözümün kompaktlığından yeni ve mevcut ses sistemleriyle entegrasyon kolaylığına kadar birçok avantaj sunar.

Yerleşik Dokunmatik Ekran

Entegre bir dokunmatik ekran, sinyal yönlendirmeden seviye ve gecikme ayarlarına kadar ana DSP işlevleri üzerinde sezgisel kontrol sağlar.

Thunder-KMT18 I

Tür: Aktif subwoofer

Transdüserler: 18 "neodimyum mıknatıs sürücüsü

Frekans Tepkisi(1): 35 Hz - 150 Hz (-6 dB)

Maksimum SPL(2): 133 dB (en yüksek)

Kapsam: Omni

Konektörler: GİRİŞ: 2x XLR (bal) hat girişi, 1x XLR AES3 girişi ÇIKIŞ: 1x speakOn hoparlör çıkışı + 2x XLR (bal) paralel hat çıkışı, 1x XLR AES3 çıkışı. SERİ: 1x XLR RS485 seri giriş, 1x XLR RS485 seri çıkış, 1x USB-B giriş

TAŞIMA VE BİTİRME

Boyutlar: (G x Y x D) (3)465 x 482 x 600 mm (18,3 x 19 x 23,6 inç)

Ağırlık: 26,6 kg (58,6 lb)

Malzeme: Odun

Renk: Siyah, Beyaz, Özel RAL

AMPLİFİKATÖR

Tür: 2 kanal anahtar modu, D sınıfı

Çıkış gücü: 2 x 1000 W @ 8 Ω

Güç tüketimi: 300 W, 1/8 Nominal Güç (Pembe Gürültü)

Kobra-KK102 ben

Tür: Çizgi dizisi

Transdüserler: 16 x 2 "neodim mıknatıslı woofer

Frekans Tepkisi(1): 150 Hz - 18 kHz (-6 dB)

Maksimum SPL(5): 126 dB (en yüksek)

Anma gücü: 400 W

Kapsam: V. 7 ° - 35 ° | H. 120 °

Konektörler: "SpeakOn NL4 1+ 1- (sinyal); 2+ 2- (içinden)"

Nominal Empedans: 8/32 Ω seçilebilir

TAŞIMA VE BİTİRMELER

Boyutlar: (G x Y x D)59 x 1000 x 81 mm (2,3 x 39,4 x 3,2 inç)

Ağırlık: 4,8 kg (10,6 lb)

Malzeme: Paslanmaz çelik

Renk: Siyah, Beyaz, Özel RAL

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR