K-Array Thunder-KMT12 I Subbas Hoparlör
K-Array Thunder-KMT12 I Subbas Hoparlör

K-Array Thunder-KMT12 I Subbas Hoparlör

0,00
Marka : K-Array
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

  • Proje ürünüdür, fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

:

K-Array Thunder-KMT12 I Subbas Hoparlör

2 kanallı, 1000 W @ 8Ω Sınıf D amplifikatörün gücüne sahip akıllı bir 12 "subwoofer olan Thunder-KMT12 I, orta-yüksek hoparlörler, tüm sütun hattı dizileri veya benzeri pasif K dizisi hoparlörlerle birlikte birçok farklı konfigürasyona izin verir. Orta-düşük frekansları güçlendirmek için diğer pasif alt.

Serinin en küçüğü olmasına rağmen, Thunder-KMT12 I, sesi yeniden üretmek için diğer Thunder subwoofer'larla aynı bilgi işlem gücüne sahiptir, bu da onu büyük bir sesle küçük bir görsel ayak izi gerektiren uygulamalar için ideal hale getirir.

Eşsiz Performans-Boyut Oranı

Küçük bir çerçeveden yüksek SPL üreterek etkileyici bir yüksek güç performansı üretir.

Dört Köşeli Bağlantı Noktası Yapılandırması

Benzersiz dört köşeli bağlantı noktası yapılandırması, çok düşük distorsiyonla genişletilmiş bas yanıtı için hoparlörlere simetrik arka yükleme sağlar.

Hafif

Lojistik, alan, işçilik maliyetleri ve zamanı optimize eden, taşıması kolay ve kurulumu hızlı olan hafif ürünlerden oluşan eksiksiz bir portföy oluşturduk.

Renk Özelleştirilebilir

Hoparlörleri çok çeşitli mekanlara daha iyi entegre etmenize yardımcı olmak için sisteminizi herhangi bir RAL koduyla renk eşleştirerek projenizi özelleştirme yeteneğine sahibiz.

Hava koşullarına dayanıklı

Ürünlerimizi, unsurlardan bağımsız olarak sistemi korumak ve muhafaza etmek için geliştirirken en dayanıklı ve dirençli malzemeleri kullanıyoruz, bu da K-dizisi kurulumunu güvenilir ve uzun ömürlü hale getiriyor.

Entegre DSP

Dahili DSP, hoparlörün her bir sonik parametresinin ince ayarına izin vererek, ses mühendisine genel performans üzerinde en yüksek kontrolü ve sistem konfigürasyonunda ince ayrıntıyı sağlar.

Dante Uyumlu

Özel K-dante aksesuarı ile bu çözüm bir Dante ağına entegre edilerek diğer cihazlarla birlikte çalışabilir hale getirilebilir.

Kendinden Güç Alan Yetenekler

Kendi kendine güç sağlayan çözümlerimiz, hantal ve kırılgan pasif geçitlerdeki bozulmayı ve uzun çalışan kablolar nedeniyle güç kaybını önler ve çözümün kompaktlığından yeni ve mevcut ses sistemleriyle entegrasyon kolaylığına kadar birçok avantaj sunar.

Yerleşik Dokunmatik Ekran

Entegre bir dokunmatik ekran, sinyal yönlendirmeden seviye ve gecikme ayarlarına kadar ana DSP işlevleri üzerinde sezgisel kontrol sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Tür: Aktif subwoofer

Transdüserler: 12 "neodimyum mıknatıs sürücüsü

Frekans Tepkisi(1): 45 Hz - 150 Hz (-6 dB)

Maksimum SPL(2): 131 dB (en yüksek)

Kapsam: Omni

Konektörler: Giriş, 2x XLR (bal) hat girişi, 1x XLR AES3 girişi. ÇIKIŞ, 1x speakOn hoparlör çıkışı + 2x XLR (bal) paralel hat çıkışı, 1x XLR AES3 çıkışı. SERİ: 1x XLR RS485 seri giriş, 1x XLR RS485 seri çıkış, 1x USB-B giriş

TAŞIMA VE BİTİRMELER

Boyutlar (G x Y x D) (3)326 x 343 x 433 mm (12,8 x 13,5 x 17 inç)

Ağırlık: 15,6 kg (34,4 lb)

Malzeme: Odun

Renk: Siyah, Beyaz, Özel RAL

AMPLİFİKATÖR

Tür: 2 kanal anahtar modu, D sınıfı

Çıkış gücü: 2 x 1000 W @ 8 Ω

Güç tüketimi: 300 W, 1/8 Nominal Güç (Pembe Gürültü)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR