Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı
Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı
Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı
Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı
Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı
Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı

Pioneer DJ HDJ CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı (Siyah)

0,00
Marka : Pioneer
Fiyat : ₺4.871,60(KDV Dahil)

 • Driver40mm
 • Frekans Aralığı5Hz-30000Hz
 • Empedans32ohms Ω
 • Kablo1.2m kısa sarmal kablo (uzatılmış uzunluk 1.8m)
 • Çıkarılabilir KabloVar
 • Giriş1/4 Jack çevirici adaptör , Mini jack, Plug In
 • Ağırlık215gr

:

Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı

Başlangıç seviyesi DJ’ler ve profesyonel dinleyiciler için tasarlanmış Pioneer DJ HDJ-CUE1 DJ kulaklığı, güçlü ses ve şık dış tasarımı birleştirir. Kutu içerisinden çıkan kablo ve kulak yastığına ek olarak satın aldığınız HDJ-CP08 aksesuar paketi ile turuncu, pembe, mavi ve sarı setlerden birini alarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Pioneer DJ HDJ-X5 kulaklıkta bulunan D   riverlar örnek alınarak tasarlanmış HDJ-CUE1. Kulaklığın içindeki 40mm Driverlar ile duyulması önemli baslar temiz bir şekilde iletilerek DJ ve müzisyenlerin parçalarındaki detayları duyması sağlanmıştır. 5Hz ile 30kHz arası frekans tepkisinin yanı sıra HDJ-CUE1, dönebilen kulaklık hazneleri sayesinde istenen şekilde dinleme yapmaya olanak sağlar.

HDJ-CUE1’ın kutu içeriğinde yanlışlıkla çıkarmaya karşı tasarlanmış L şekilli uçlu sarmal kablo bulunur. Hafif ve katlanabilir yapısıyla HDJ-CUE1, seyahatlerde rahatça taşınabilir. HDJ-CUE1, sert kullanımlara karşı dayanıklılık için şirket içi testlerden geçirilmiştir.

Yüksek Ses Kalitesi

HDJ-X5’tan esinlenerek tasarlanmış Driver ünitelerine sahip HDJ-CUE1, basları özellikle öne çıkaran bir ses düzeni ile rahatça miks yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu ses düzeni ile müzikteki detaylar ortaya çıkarılarak kolay parça seçimi yapılması sağlanır.

Profesyonel özelliklere sahip kapalı arkalı DJ kulaklığı

*Dinamik Driverlar ile 5Hz-30000Hz arası frekans tepkisi

*104 desibel maksimum ses basınç seviyesi

*90° dönebilen, rahat kulaklık hazneleri

*Esnemeye karşı dayanıklı yastıklı kafa bandı ile uzun süreli kullanımlarda rahatlık

*Hafif ve katlanabilir tasarım ile kolay taşıma

Profesyonel Tarzda Tasarım ve Rahatlık

HDJ-CUE1, Pioneer DJ’in profesyonel X serisi kulaklıkları ile benzer tasarıma sahiptir. Hafif ve kompakt tasarımı ile kolayca taşınabilir.

Profesyonel Askı Tasarımı

HDJ-CUE1’ın dönebilir kulaklık haznesi tasarımı ile kulaklığı 90° çevirebilirsiniz, böylece bir kulaklık kulağınızdayken diğer kulaklığı kafanızın arkasında boşa çıkararak kulaklığı kullanabilirsiniz. Kısa sarmallı kablo ile az kablo takılması yaşarken, gerilmede uzayan tasarımı sayesinde performans sırasında rahatça hareket edebilirsiniz.

Sağlam Kasa Yapısı

HDJ-CUE1 kulaklık, DJ’lik sırasında oluşabilecek her türlü darbe ve fiziksel zorlamaya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yastıklı kafa bandı içerisindeki  ekstra güçlü metal plaka ile uzun süre güvenle kullanılabilir. HDJ-CUE1 üzerindeki geçmeli kablo girişi ile kablo yanlışlıkla kulaklıktan çıkmaz ve L şeklindeki bağlantı ucu ile performans sırasında yanlışlıkla kablo çıkması önlenir.

Görünüşünüzü Özelleştirin

Ayrıca satılan turuncu, pembe, mavi ve sarı renkli HDJ-CP08 kablo/kulak yastığı setleri ile görünüşünüzü kendiniz seçebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Kulaklık Tipi : Kapalı arkalı, dinamik

Driver Üniteleri : 40mm kubbe tipi

Kablo : 1.2m kısa sarmal kablo (uzatılmış uzunluk 1.8m)

Kutu İçeriği : 1.2m sarmal kablo (uzatılmış uzunluk 1.8m), kullanım kılavuzu

Ağırlık (Kablo Hariç) : 215g

Maksimum Giriş Gücü : 2000mW

Hassasiyet : 104dB

Frekans Aralığı : 5Hz-30000Hz

Direnç : 32Ω


 

Etiketler
Pioneer, Pioneer DJ, Pioneer DJ HDJ-CUE1, Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel, Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ, Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı, Pioneer DJ HDJ-CUE1 Profesyonel Kulaklığı, Pioneer DJ HDJ-CUE1 DJ, Pioneer DJ HDJ-CUE1 DJ Kulaklığı, Pioneer DJ HDJ-CUE1 Kulaklığı, Pioneer DJ Profesyonel, Pioneer DJ Profesyonel DJ, Pioneer DJ Profesyonel DJ Kulaklığı, Pioneer DJ Profesyonel Kulaklığı, Pioneer DJ DJ, Pioneer DJ DJ Kulaklığı, Pioneer DJ Kulaklığı, Pioneer HDJ-CUE1, Pioneer HDJ-CUE1 Profesyonel, Pioneer HDJ-CUE1 Profesyonel DJ, Pioneer HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı, Pioneer HDJ-CUE1 Profesyonel Kulaklığı, Pioneer HDJ-CUE1 DJ, Pioneer HDJ-CUE1 DJ Kulaklığı, Pioneer HDJ-CUE1 Kulaklığı, Pioneer Profesyonel, Pioneer Profesyonel DJ, Pioneer Profesyonel DJ Kulaklığı, Pioneer Profesyonel Kulaklığı, Pioneer Kulaklığı, DJ, DJ HDJ-CUE1, DJ HDJ-CUE1 Profesyonel, DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ, DJ HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı, DJ HDJ-CUE1 Profesyonel Kulaklığı, DJ HDJ-CUE1 DJ, DJ HDJ-CUE1 DJ Kulaklığı, DJ HDJ-CUE1 Kulaklığı, DJ Profesyonel, DJ Profesyonel DJ, DJ Profesyonel DJ Kulaklığı, DJ Profesyonel Kulaklığı, DJ DJ, DJ DJ Kulaklığı, DJ Kulaklığı, HDJ-CUE1, HDJ-CUE1 Profesyonel, HDJ-CUE1 Profesyonel DJ, HDJ-CUE1 Profesyonel DJ Kulaklığı, HDJ-CUE1 Profesyonel Kulaklığı, HDJ-CUE1 DJ, HDJ-CUE1 DJ Kulaklığı, HDJ-CUE1 Kulaklığı, Profesyonel, Profesyonel DJ, Profesyonel DJ Kulaklığı, Profesyonel Kulaklığı, Kulaklığı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR