Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık
Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık
Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık
Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık
Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık
Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık

Pioneer DJ HDJ X5BT – K Bluetooth Kulaklık

0,00
Marka : Pioneer
Fiyat : ₺8.921,41(KDV Dahil)

Kullanım Alanı      :  Dinleme , DJ / Monitöring

Tipi                          :  Kapalı (Closed)

Driver                      :  40 mm.

Frekans Cevabı      :  5Hz-30khz

Empedans               :  32 Ohms

Kablo                       :  Çıkarılabilir 1.2 metre spiral (Açıldığında 1.8 metre)

Çıkarılabilir Kablo :  Var

Giriş                         :  3,5 mm stereo mini jack (6.3 mm dişli tip adaptör)

Ağırlık                      :  319 gr

 

:

Pioneer DJ HDJ X5 BT - Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kablosuz teknolojisine sahip HDJ-X5BT kulak üstü DJ kulaklıklarla özgürce hareket edin. Bizim bu versiyonuHDJ-X5 DJ kulaklıklarımızın HDJ-X serisi ses kalitesinden ödün vermeden kurulumunuzdan bir kablo daha çıkararak parçaları istediğiniz yerde, her zaman ve sınırsızca hazırlamanızı kolaylaştırır.

Gelişmiş ses kalitesiyle, ister sokakta ister kabinde olun, canlı, net notalar ve derin, doyurucu bas tonları duyacaksınız. 4 renkten (metalik siyah, metalik kırmızı, altın veya parlak beyaz) birini seçerek kulaklığınızı donanımınıza uygun hale getirin. Yumuşak ve esnek olmasının yanı sıra yoldaki yaşam için yeterince dayanıklı olan HDJ-X5BT kulaklıklarınızı kolayca taşımak için katlayın ve nereye giderseniz gidin rahatça müziğinizin keyfini çıkarın.

KABLOSUZ TEKNOLOJİ

Ritimlerinizin keyfini çıkarmaya başlamak için Bluetooth cihazınızı açın ve eşleştirin - bu kadar kolay. 3 saatlik şarjla yaklaşık 20 saat oynatma elde edersiniz, ancak kulaklıklarınızı DJ izleme için kullanırsanız veya şarj etmeyi unutursanız (hepimiz oradaydık), birlikte verilen 1,2 m sarmal ile de dinleyebilirsiniz. kablo. Yerleşik mikrofon sayesinde, kulaklıklar telefonunuza bağlıyken görüşmelerde eller serbest konuşabilirsiniz.

KRİSTAL NETLİĞİNDE SES

Qualcomm® aptX ™ ses codec'i, AAC ve SBC desteği sayesinde vuruşlarınızın her nüansını mümkün olan en yüksek ses kalitesiyle duyun. Dengeli ayar ve bas refleks odaları, mükemmel ses yalıtımı ve bas tepkisi sunacak ve böylece hiçbir ritmi kaçırmayacaksınız.

RAHAT UYUM

Bu kulaklıkları nasıl takarsanız kullanın rahattır. Muhafaza tasarımı başınızın üzerindeki baskıyı azaltırken dış dokusu kavrayışı artırır. Mükemmel uyumu bulmanıza yardımcı olmak için, aynı zamanda esnek, dayanıklı bir kafa bandı ve esnek bir fırdöndüye sahiptirler.

TİTİZLİKLE TEST EDİLDİ

HDJ-X kulaklıkları yola alın ve zorlu koşullarla ve yoğun kullanımla başa çıkacaklarından emin olun. Tüm HDJ modelleri ABD Askeri Standart Şok testini geçmiştir * ve kendi katı stres testimizi geçmiştir.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Tip: Kapalı, Dinamik,Kulak Üstü

Kullanım Alanı: Dj Performans

Sürücüleri: 40 mm Dome Tip

Jack: 3,5 mm stereo mini jack (6.3 mm dişli tip adaptör )

Kablo: Çıkarılabilir 1.2 metre sarmal kablo (Açıldığında 1.8 metre) USB şarj kablosu.

Bluetooth: Var,Bluetooth® Ver. 4.2

Ağırlık (kablosuz): 319 gr

Çıkış ses seviyesi: 104 dB

Frekans ağırlığı: 5 – 30,000 H

Empedans(Ohm): 32 Ω

Etiketler
Pioneer, Pioneer DJ, Pioneer DJ HDJ, Pioneer DJ HDJ X5, Pioneer DJ HDJ X5 BT, Pioneer DJ HDJ X5 BT –, Pioneer DJ HDJ X5 BT – K, Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT – K Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT – Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 BT – Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT – Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT K, Pioneer DJ HDJ X5 BT K Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 BT K Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT K Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 BT Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 BT Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 –, Pioneer DJ HDJ X5 – K, Pioneer DJ HDJ X5 – K Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 – K Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 – K Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 – Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 – Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 – Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 K, Pioneer DJ HDJ X5 K Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 K Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 K Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 Bluetooth, Pioneer DJ HDJ X5 Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ X5 Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT, Pioneer DJ HDJ BT –, Pioneer DJ HDJ BT – K, Pioneer DJ HDJ BT – K Bluetooth, Pioneer DJ HDJ BT – K Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT – K Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT – Bluetooth, Pioneer DJ HDJ BT – Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT – Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT K, Pioneer DJ HDJ BT K Bluetooth, Pioneer DJ HDJ BT K Bluetooth Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT K Kulaklık, Pioneer DJ HDJ BT Bluetooth, Pioneer DJ HDJ BT Bluetooth Kulaklık,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR